Tato domácí sada pro ženy usnadňuje kontrolu plodnosti

Modern Fertility touží po tom, aby kontrola plodnosti byla stejně dostupná jako těhotenský test. Proto nabízí ženám domácí test, který má být srozumitelný a cenově dostupný než specializované služby.

Test od Modern Fertility (moderní plodnost) měří 10 hormonů plodnosti, aby vytvořili mapu ovariální rezervy už žen a byla z testu pochopitelná ovulace a tělesné funkce, které ovlivňují plodnost. Test stojí 149 dolarů a poté musíte z prstu získat čtyři kapky krve. Pak už stačí jen poslat test, který bude zpracován a od lékaře získáte výsledky spolu se skóre plodnosti, podle kterého můžete začít plánovat způsob těhotenství.

Řešení problémů spojených s plodností může lézt hluboko do kapsy, proto je dobré mít přístup k testu, který pomáhá při plánování rodiny a umožňuje ženám lépe si uvědomovat důležitý aspekt jejich zdraví.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762