Seedlip je první destilát bez jediného procenta alkoholu

Může se nealkoholický destilát stát nejnovější revolucí v nápojovém průmyslu? Akcelerátor Distill Ventures právě na to sází a investoval do společnosti Seedlip, která vyrábí destiláty bez alkoholu. Jedná se totiž o ideální drink pro lidi, kteří nemohou nebo nechtějí pít alkohol.

Dokonce se v newyorské restauraci Blue Hill pořádala akce, kde se míchal drink, jehož základem byl Seedlip a nakonec museli přesvědčovat recenzenty alkoholových nápojů, že nepijí alkoholický koktejl (Seedlip není primárně určen pro samotné popíjení, ale spíš jako přísada do koktejlů).

Seedlip má být zdravou alternativou pro lidi, kteří žijí zdravě a nechtějí si svůj styl kazit večírky s přáteli. Navíc se z nich dělají stylové drinky, takže je lidé sdílejí na sociálních sítích. Seedlip je také podporován společností Diageo, což je největší světový výrobce alkoholických nápojů. Možná proto se první várka tisícovky lahví rozprodala téměř za týden.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762