Hrací kostka, která vám pomůže rozjet vlastní startup

Podnikatelé, kteří se snaží rozjet svůj vlastní startup, občas nevědí, co udělat jako další krok. Kvůli tomu vznikl nespočet knih, návodů, aplikací, které se snaží ukázat kam dál. Morgan Lopes se rozhodl si z toho udělat srandu a vytvořil speciální kostku Pocket Startup Advisor (kapesní startupový rádce), který nabízí 20 rad.

Začínající CEO startupu díky tomu získává 20 návrhů, co by měl v rámci své firmy učinit dál. Najdete tam tedy najdete rady typu: Odešli to, naruš trh, nebo vytvoř prototyp. Pokud zase nebudete vědět co dál, tak si můžete hodit kostkou znovu. Ideální je to během porad s celým týmem.

Lopes si chtěl vtipně šťouchnout do startupové kultury a faktu, že někteří zakladatelé mají nutkání mít nějaký nástroj, který jim pomůže řídit jejich firmu. I když neexistuje žádný jasný návod, jak uspět.

V tuto chvíli je kostka Pocket Startup Advisor k mání za 20 dolarů a zákazníci se jí dočkají někdy na podzim.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762