Robotický vysavač od LG komunikuje se zařízením Google Home

LG představila tři nové vysavače Hom-Bot Turbo+ s pokročilými funkcemi vysávání a tichými motory. Každý z vysavačů navíc může fungovat jako bezpečnostní kamera, ke které se propojíte pomocí chytrého telefonu a můžete ji zadávat příkazy.

Vlajkový model navíc přijímá hlasové příkazy prostřednictvím Google Assistenta na Google Home. Vysavače mají šest kamer, které usnadňují pohybu v domácnosti a vyhýbají se předmětům. Vlajkový model využívá dvě přední kamery k nahrávání videa nebo k živému vysílání, pokud v domě detektuje pohyb ve chvíli, kdy majitel není doma. Dokáže zachytit až pět rychlých fotografií a může pořídit až 100 minut záznamu. Když robotovi začne docházet baterka, sám se vrátí do nabíjecí stanice.

Modely jsou ve třech různých barvách a rozlišují se i cenově. Nejdražší a nejvybavenější vysavač stojí 999 dolarů. Zatím je k mání v omezeném množství v USA, ale na podzim by se měl dostat do zbytku světa.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762