Yves Saint Laurent představil kolečkové brusle na jehlových podpatkách

Každou sezónu musí módní návrháři přicházet s novými a vzrušujícími nápady, které získají světovou pozornost. Módní značce Yves Saint Laurent se to s jejich boty na jehlovém podpatku docela podařilo.

Jejich odvážná nová kolekce zahrnuje obuv, která má vysoký podpatek, ale mají i funkci kolečkových bruslí. Jedná se o jeden z prvních návrhů Yves Saint Laurent, který vzešel od nového kreativního ředitele Anthonyho Vaccarella. A už nyní se tyto boty zapsaly do historie, protože reklamní kampaň byla ve Francii zakázána, protože ponižuje ženy. Tyto jehlové boty jsou součástí podzimní kolekce 2017 a stojí 2600 dolarů. Mám pocit, že už nyní ženy mají problémy udržet balanc na tomto typu obuvi, ale nyní s kolečky to bude ještě větší výzva. Pokud však nechcete riskovat, tak je tu ještě tenisková verze za 1195 dolarů. Obojí lze pořídit pouze v kamenném obchodě.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762