Tílko, které vás zahřeje bez nutnosti nošení více vrstev oblečení

Zůstat v teple obvykle znamená, že musíte mít na sobě více vrstev oblečení a stejně vás to neudrží v teple po celou dobu. Po zimní sporty navíc nejsou objemné kusy oblečení zrovna ideální k dosažení lepšího výkonu. Spíše vás to omezuje v pohybu. Polar Seal proto přišlo s tílkem, které vás udrží v teple i v zimě. Jedná se o dvě tepelné vložky, které jsou nainstalované do tenčího trička, které vás zahřejí do deseti minut.

Na levém rukávu Polar Seal je ovládací panel, pomocí kterého můžete kontrolovat teplotu obou podložek. Jedna podložka se nachází uprostřed zadní části trička a druhá je ve spodní části v oblasti ledvin. Uživatel si může zvolit, zda chce vyhřívání od obou panelu, nebo pouze od jednoho. Tričko má tři úrovně ohřívání. 40, 45 a 50 stupňů Celsia. Každá úroveň se odlišuje barevným světlem, takže pouhým pohledem můžete vidět, jakou teplotu máte nastavenou. Kontrolní panel je vodotěsný a snadno se ovládá i s rukavicemi.

Tričko je schopné vás ohřívat na jedno nabití po dobu 8 hodin, ale pokud budete chtít zůstat venku o něco déle, tak stačí do kapsy vzít externí USB baterii a připojit ji k tričku. V tuto chvíli je Polar Seal k mání přes Kickstarter kampaň za 138 dolarů. Datum dodání je slíbené v listopadu roku 2017.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762