Sledujte s přáteli sportovní utkání ve virtuálním apartmánu

Televizní stanice FOX Sports chystá platformu podporující virtuální realitu, kde se diváci ocitnou v soukromém apartmánu, kam mohou pozvat své přátele na sledování sportovních utkání. Za aplikací stojí společnost LiveLike a můžete se do ní přihlásit pomocí účtu na Facebooku, skrz který můžete pozvat své přátelé, nebo nechat svůj apartmán veřejný pro všechny. Váš charakter dostane podobu jednoduchého avatara, kterému můžete změnit barvu a jméno, které levituje nad vaší hlavou. V apartmánu však nesedíte na gauči, ale můžete se tam volně pohybovat a zkoumat veškeré vybavení.

Ke vstupu do platformy nepotřebujete headset na virtuální realitu, můžete se do místnosti připojit prostřednictvím chytrého telefonu. Tato služba už je od července k dispozici v rámci CONCACAF Soccer Gold Cup. LiveLike však zatím nepodporuje všechny přenosy her, ale autoři doufají, že jich poskytnou co nejvíce.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762