Instagram příspěvky od Heinz můžete ve skutečnosti sníst

Pokud na Instagramu rádi sledujete food porno, tak jistě znáte ten pocit, když dostanete z takových fotek hlad. Toho se rozhodla využít značka Heinz v Brazílii a umožnila lidem skutečně sníst chutné jídlo z Instagramu.

Kampaň se jmenuje „Irresistible Posts“ (Neodolatelné příspěvky) a vytvořila ji reklamní agentura Africa za podpory Facebook Creative Shop. Vše probíhalo v Sao Paulu a byla k tomu použita geolokace, aby se zacílilo na místní uživatele. Lidé, kteří si v období oběda prohlíželi Instagram Stories, mohli najít video s hamburgery, jenž připravil šéfkuchař Santi Roig z restaurace Underdog Meat & Beers. Šéfkuchař ve videu vyzval uživatele, aby přestali nad jídlem slintat, swajpli nahoru a napsali adresu, kam mají hamburger doručit.
Kurýr poté doručil burger ve speciální krabičce, která vypadá jako Instagramový příspěvek. K tomu ještě samozřejmě produkty Heinz, aby si člověk mohl burger ochutit podle svého. Jak celá kampaň vypadala se můžete podívat ve videu níže.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762