Tento pivovar do svého piva přidává smažená kuřata

Pivo a pečené kuře se k sobě dokonale hodí, ale jedna společnost se rozhodla tuto myšlenku posunout o krok dál (možná až příliš dál) a zkombinovala obě věci do jednoho produktu. Tento týden společnost Veil Brewing Company, oznámila vznik piva Fried Fried Chicken Chicken, který obsahuje malé množství skutečného smaženého kuřete.

Pivo vzniklo ve spolupráci s firmou Evil Twin Brewing a obsahuje 8 % alkoholu. Podle tvůrců pivo nemá chuť smažených kuřat, což může být dobře nebo zklamání v závislosti na vašich chuťových preferencích.

Y’all like fried chicken?! @eviltwinbrewing ???? #friedfriedchickenchicken

Příspěvek sdílený THE VEIL BREWING CO. (@theveilbrewing),

Myšlenka autory napadla po snězení většího množství smažených kuřat a nyní se Fried Fried Chicken Chicken prodává v balení čtyř kusů za cenu 18.50 dolarů. Nebo si jej můžete nechat natočit z pípy přímo ve společnosti Veil Brewing Company sídlící ve Virginii.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762