Airbnb zve na úplné zatmění Slunce po boku astrofyzičky Jedidah Islerové

Pokud jste si ještě nerezervovali výlet do Spojených států na 21. srpna, kdy bude po 99 letech možné vidět úplné zatmění Slunce, tak je tu pro vás soutěž od Airbnb a National Geographic.

Tyto dvě značky se spojily, aby daly šanci dvěma šťastlivcům, kteří budou moci spatřit první minuty zatmění z malého soukromého letadla a poté budou ubytováni v prosklené kupoli vybavené hvězdářskými dalekohledy v oregonské poušti.

Soutěžící se musí registrovat na webu Airbnb, kde ubytování nabízí doktorka Jedidah Isler, která je astrofyzičkou National Geographic a první Afroameričankou, která získala doktorát z astrofyziky na Yale University. Jen buďte připraveni na to, že se budete muset obejít bez telefonu a sociálních sítí. Soutěž totiž varuje, že tam pravděpodobně nebude žádný signál ani přístup k internetu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762