Tyto hotely na kolech chtějí změnit autobusový průmysl

Spát v posteli během letu v letadle je luxus, který si mohou dopřát cestující první třídy. Ale nyní se objevil koncept autobusu s názvem „Cabin“, který nabízí cestujícím po souši až 24 kabinek na spaní, obývací prostor, toalety a Wi-Fi. Každé kabina je vybavena polštáři, matrací, pokrývkami, klimatizací, světlem na čtení, ponožky, špunty do uší a mnoho dalšího.

Tom Currier, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Cabin, popisuje autobus jako hotel na kolech, protože nabízí něco mezi skutečnou ložnicí a prvotřídní kabinou letadla. Navíc se jedná o levnou alternativu pro cestování mezi hlavními městy v Americe, takže vám nebude vadit osmihodinová jízda. Navíc si můžete zvolit, zda si budete chtít přispat další dvě hodiny poté, co už jste dorazili na místo určení.

Původně se projekt jmenoval SleepBus, ale došlo k rebrandingu po třídenních testovacích jízdách mezi městy San Francisco a Los Angeles. Hned na to se začaly místa vyprodávat, protože původně nabízeli lístky za 45 dolarů a díky tomu se už přepravilo přes 20 000 osob. Po získání investice 3 milionů dolarů se zvýšila cena lístků na 115 dolarů.

Nyní plánují trasy na východním pobřeží mezí New York-Boston, Boston-Washington DC a New York-Washington DC. Aby toho nebylo málo, tak k tomu plánují i speciální noční autobus s tématikou Harryho Pottera.

Zdroj: Mashable

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762