Starbucks servíruje kávu s pepřem a kouskem masa

V pražírně Starbucks Reserve Roastery v Seattlu si mohou zákazníci vyzkoušet nový jedinečný nápoj nazvaný Pepper Nitro. Toto ledové kafe je podáváno se sirupem z černého pepře a barista vám nápoj ozdobí plátkem sušeného hovězího masa, který je napíchnutý na bambusové špejli.

Tento studený nápoj využívá kávu Starbucks Congo Lake Kuvi a je podáván zákazníkům pomocí nitro kohoutku. Koncept vyšel od společnosti Starbucks, která chtěla oslavit svůj vztah s farmáři, kteří pracují v Demokratické republice Kongo. V této oblasti probíhala několik let válka, než byla v roce 2013 podepsána mírová dohoda.

Nápoj Pepper Nitro byl představen 31. července a bude k mání po omezenou dobu výhradně v pražírně Seattle Reserve Roastery.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762