Designérka přeměnila plastové pytle v zimní bundu

Interdisciplinární absolventka sochařství Trisha Cheeney začala vyrábět oblečení a módní doplňky z použitých plastových sáčků. Bundy využívají materiál jak pro izolaci, tak pro povrchovou úpravu, čímž vytváří jedinečný vzhled oblečení. Řada oblečení Pälemer obsahuje zimní bundu, která je vytvořena z neuvěřitelných 214 plastových pytlů a větrovku, která je zase vyrobena z 90 recyklovaných pytlů.

Na obou bundách jsou zajímavé vzory, které vycházejí právě z toho většího množství bund. Součástí kolekce je i batoh (vyrobený z 80 pytlů), který chytře využívá barvy k vytváření vzorků. Trisha se snaží s projektem uspět na Kickstarteru, kde ji můžete podpořit a zároveň získat zimní bundu za 485 dolarů nebo větrovku za 545 dolarů.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762