Projektor, který doma vytváří pocit slunečního světla z okna

Už začíná být přirozené, že se ve městech stavějí vysoké budovy, které nabízejí bydlení mnoha obyvatelům. Ale to bohužel znamená, že některé byty v těchto mrakodrapech mají méně přirozeného světla (pokud teda nějaké), protože je zakrývá jiný mrakodrap.
Inženýr Leslie Nooteboom chce tento problém vyřešit pomocí projektoru komorebi, který v interiérech evokuje sluneční paprsky.

Projektor zobrazuje umělý sluneční paprsek na stěnu nebo podlahu, který doplňuje o obrys okna a stíny listů, které lítají sem tam. Tento dynamický projektor je umístěn na jednom místě, ale dokáže se otáčet ze strany na stranu, čímž může vytvářet i přirozený pohyb slunce tak, jak jsme na něj zvyklí. Uživatel si může projektor nastavit a naprogramovat podle svých požadavků, ať už jde o tvar slunečných paprsků nebo způsob, jakým interaguje s okolím.

V současné době hledá Leslie Nooteboom výrobního partnera, který by mu pomohl uvést produkt na trh.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762