Dom Pérignon doveze šampaňské k vašim dveřím do hodiny

Vintage značka šampaňského Dom Pérignon spolupracovala s donáškovou službou alkoholických nápojů Thirstie, aby poskytla možnost obyvatelům Miami a New Yorku si objednat jejich šampaňské.

Partnerství nabízí zákazníkům přístup k širokému sortimentu šampaňského. Dom Pérignon publikoval popisky vůní a chutí, kteří se zajímají o různé odrůdy, které ještě nevyzkoušeli. Při nákupu vám bude šampaňské doručeno do jedné hodiny od potvrzení. Každá donáška je doručena se speciální zdvořilostní kartou a dárkovou taškou. Dom Pérignon hodlá rozšířit své služby do zbytku USA v průběhu času.

Zákazníci v New Yorku a Miami si mohou objednat šampaňské prostřednictvím webové stránky Dom Pérignon nebo prostřednictvím mobilní aplikace Thirstie.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762