Aplikace Strava nabízí pojištění pro cyklisty

Pokud jezdíte na kole pravidelně, tak se vám určitě nejednou stalo, že vám upadl telefon a vy jste doufali, že nepraskl displej. Pokud jste však členem sítě Strava, tak už se tím nebudete muset trápit. Společnost se snaží chránit své jezdce před rozbitými telefony nebo GPS navigacemi při nehodách na kolech tím, že jim nabízí pojištění až do výše 600 dolarů. Pojištění, které nabízí partner Sundays, také pokryje náklady na dopravu, pokud dojde k nějaké vážnější nehodě a vy nebudete moci po svých domů. Pro ty, kteří se chtějí zúčastnit závodů, ale zabrání vám v tom nemoc, tak vám pojištění pokryje náklady za registrační poplatky.

Samozřejmě pojištění má přísné podmínky. Abyste získali nárok na pokrytí ve výši 600 dolarů, tak nehoda musí poškodit vaše kolo natolik, že bude nezbytná oprava, nebo způsobila újmu na zdraví.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762