Toto ořezávátko vám vydrží na celý život

Každý výrobek potřebuje změnu nebo nějakou inovaci, dokonce i tradiční ořezávátko. Braham Design se ujal této iniciativy, aby vytvořil intuitivní a ergonomické ořezávátko, které vám vydrží celý život. Nazvali ho Høvel.

Brahman byl nespokojen s tím, jak funguje klasické ořezávátko. Čepel se nakonec otupí a často se stávalo, že způsobilo zbytečné zlomení tuhy. Høvel řeší tyto problémy pomocí tradičních principů, které vychází z hoblíku. Nabízí tak snadnou výměnu čepele, vysoce odolné tělo a především nabízí uživatelům přesnou kontrolu nad tím, aby dosáhli ostrosti tužky podle jejich představ.

Høvel se vyrábí ve dvou provedeních: eloxovaný hliník a leštěná mosaz. Můžete použít získat zásobník na hobliny, který je vyroben ze dřeva.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762