Batoh, který je vyroben z airbagů a bezpečnostních pásů z aut

Hledáte originální batoh? Airpaq nabízí batoh vyrobený z airbagů a bezpečnostních pásů, který se svou funkčností vyrovná těm nejlepším značkám na trhu. Na první pohled vypadá Airpaq jako běžný batoh, ale jeho zvláštností je právě materiál, který se používá při výrobě. Airpaq je totiž batoh, který je vyroben z materiálů pocházejících ze šrotu. Rolovací vršek je z airbagu, popruhy jsou vyrobeny z bezpečnostních pásů a zámek je vlastně taky z bezpečnostního pásu.

Kromě toho, že se tím částečně řeší celosvětový problém s odpadky, tak autoři Airpaqu kladli velký důraz na detail a vlastnostech tašky. Uživatelé si budou moci užít batoh, který je odolný proti vodě, má hodně kapes a snadno nastavitelné popruhy. Airpaq je dodáván ve čtyřech barvách (modrá, žlutá, červená a černá) a v současnosti vybírají peníze na Kickstarteru.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762