Architekt Norman Foster chystá kolekci oblečení pro cyklisty

Norman Foster, britský architekt a zakladatel společnosti Foster + Partners, chystá vydat novou řadu oblečení pro cyklisty se značkou Rapha.

Foster oznámil partnerství prostřednictvím příspěvku na Instagramu, který zahrnoval tři fotografie, kde na sobě měl několik kusů cyklistického oblečení s popiskem: „S týmem @rapha pracujeme ve studiu Foster Riverside Studio na mé novém sortimentu oblečení.“ Zatím dosud nebylo oznámeno partnerství ani to, jak bude kolekce vypadat. Oblečení, které Foster nosí na fotografiích by mohl naznačit typ oblečení, ale zatím nebylo nic potvrzeno.

Prozatím budou muset fanoušci cyklistiky sledovat profily Normana Fostera a značku Rapha, aby zjistili, zda někdo z nich zveřejní bližší informace o jejich partnerství.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762