Cyklotrenažér, který umožní spalovat kalorie při sledování Netflixu

Aby se Ronan Byrne, student z Velké Británie, naučil programovat, tak si zkusil navrhnout Cycflix. Jedná se o cyklotrnažér, který pohání Netflix. Abyste totiž mohli sledovat obsah na Netflixu, tak musíte šlapat. V opačném případě dojde k pauznutí filmu či seriálu.

Cycflix funguje tak, že se k počítači připojí cyklotrenažér, počítač poté sleduje rychlost vašeho cvičení. V počítači si nastavíte, jak moc rychle chcete jet, jak dlouho a kolik setů chcete dosáhnout. Jakmile si vyberete film, který chcete sledovat na Netflixu, tak se spustí video a vyskakovací okno vás upozorní, že musíte začít cvičit. Pokud spadnete pod požadovanou rychlost, tak vás opět vyskakovací okno upozorní, že je třeba přidat a na chvíli pauzne video do té doby, než opět přidáte.

Cycflix si nelze nikde koupit, ale autor se podělil o návod na Instructables, takže si motivační kolo může vyrobit každý.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762