Zrcadlo od Axe vám předem ukáže návrhy účesů pomocí rozšířené reality

Značka Lynx, kterou běžně znáte spíš jako Axe, vytvořila v Dublinu pop-up obchod s názvem „Find your magic“, aby povzbudila zákazníky k vyzkoušení nového stylu, který jim vyhovuje. Zaměstnanci zde nabízejí svým zákazníkům nástroje, produkty a tipy. Jednou z funkcí prodejny je i „kouzelné zrcadlo“, které využívá rozšířenou realitu s rozpoznáváním obličeje a tím vám může ukázat vaše nové možné účesy předtím, než se na vás vrhne kadeřník.

Zákazníci se připojí k Magic Mirror pomocí telefonu, aby si mohli předem nastavit preferované styly. Poté vám zrcadlo nabídne cyklus šesti účesů, které jsou nyní populární v Irsku. Zákazník může bez omezení pohybovat hlavou, takže se může podívat, jak vypadá s učesem z různých úhlů.

Pop-up obchod byl vyvinut reklamní agenturou 72andSunny a samotné zrcadlo vytvořila londýnská produkční společnost Unit9. Pokud byste se tam chtěli jít podívat, tak obchod se chystá zavřít v srpnu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762