Gumový míček, který monitoruje kondičku vašeho psího miláčka

Technologický startup MyBringy vyrobil speciální míč pro majitelé psů, kteří chtějí sledovat fyzickou aktivitu svého čtyřnohého kamaráda. Gumový míč Bringy obsahuje senzor, který je odolný proti nárazům a monitoruje aktivity psa. Od jeho rychlosti, přes výšku skoků až po vzdálenost, kterou pes uběhne. Všechny tyto informace jsou přeneseny do aplikace, kterou může majitel volně sledovat. Míček Bringy také funguje v noci, protože má vestavěné světlo, které může majitel pomocí aplikace změnit do své oblíbené barvy. Pokud se míč náhodou ztratí, tak uživatel může pomocí aplikace zapnout pípání, aby jej mohl najít.

MyBringy zkusil štěstí na Kickstarteru, ale nevybral se dostatek finančních prostředků, takže se autoři rozhodnout přijít s novými nápady a zkusit štěstí znovu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762