Meditační online platforma uvedla svůj první offline produkt

Kalifornská meditační společnost Calm.com vyvinula přirozenou pomoc, která vám pomůže v boji proti nespavosti. Usnout vám pomůže kombinace vůně a zvuku. Sleep Mist je relaxační vůně, která je vyrobena ze směsi levandule, kadidla, heřmánku a šalvěje. Stačí ho trochu nastříkat na polštář a poté na něj ulehnout, zatímco budete poslouchat doprovodný příběh před spaním prostřednictvím aplikace Calm.

Toto jedinečné spojení aromaterapie a audioterpie pomáhá vyvolat hluboký zážitek. V tuto chvíli jsou dostupné dva příběhy, kde hlavní roli hrají levandule. Britský herec a komik Stephen Fry v jednom z příběhů vypráví o „Modrém zlatě“, které se nachází uprostřed levandulových polí a ospalých francouzských vesnic v Provenci.

Sleep Mist je k dispozici za 29.99 dolarů.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762