Buzzfeed vyrobil varnou desku, která vaří podle receptů Tasty

Zkoušeli jste se uvařit jídla podle rychlých návodů, se kterými se na sociálních sítích roztrhl pytel, ale nepodařilo se vám to podle představ? Nyní už nemusíte být zklamaní. Tasty se rozhodl pomoci svým fanouškům, aby dosáhli stejných výsledků, které nabízí ve svých videoreceptech. Buzzfeed představil Tasty One Top, což je mini-indukční varná deska, která je určená na práci s Tasty videi.

Společnost Buzzfeed si na pomoc přivzala společnost GE, která vyvinula technologii One Top. Za použití křišťálového skla a integrovaných snímačů dosáhla varná deska jedinečnosti, protože sleduje teplotu hrnců a pánví, které jsou na ní umístěné. Nesleduje tak teplotu samotné varné desky, jak je tomu běžné u běžných přístrojů. Navíc přiložený teploměr umožňuje ještě větší přesnost, protože pomocí něho můžete sledovat vnitřní teplotu masa a ryb.

One Top varná deska bude vydána spolu s aplikací Tasty (zatím jen pro iOS, ale Android se plánuje), která obsahuje více než 1 700 receptů z jejich archivu. Každé video je rozděleno krok za krokem, aby domácí kuchaři stíhali všechno sledovat. A pokud se kuchaři nebude zdát recept snadný, tak stačí sesynchronizovat desku s aplikací přes Bluetooth a ta bude řídit teplotu. One Top také přes aplikaci upozorňuje kuchaře, když je čas přidat ingredience, něco otočit, nebo informuje, že steak či ryby jsou hotové.

Buzzfeed také nenechal nic náhodě a esteticky desku připravil v modré nebo černé barvě, pokud by uživatelé chtěli natočit video a sdílet ho na sociální sítě. V tuto chvíli je omezené vydání plánováno na listopad za cenu 149 dolarů.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762