Tato skříň vám pohlídá poštovní zásilky, když nejste doma

Technologická společnost Cleveron pocházející z Estonska vyvinula zásilkovou službu, která usnadňuje způsob odebírání balíků, když nejste doma. Skříň funguje jako komunitní schránka, kterou lze běžně najít v některých čtvrtích, ale tahle na rozdíl přijímá balíčky různých velikostí, aniž by bylo nutné nechávat balíček před domem nebo odvážet zpět na poštu.

Když kurýr předá baliček do SnapLockeru, tak příjemce zásilky dostane oznámení o jeho příchodu a může si jej vyzvednout ve svém volném čase pomocí QR kódu na telefonu. Firma Cleveron nabízí několik modelů zásilkové služby. SnapLocker nabízí kapacitu pro 55 balíků, ale CleverFlex dokáže uskladnit až 2000 balíků. Firma přišla se dvěma modely, protože SnapLocker je ideální pro kancelářské budovy, zatímco CleverFlex je vhodný pro bytové komplexy.

Tato služba byla poprvé spuštěna v roce 2016, ale nyní se chce společnost rozšířit do dalších evropských zemí a USA.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762