Miléniálové mají vlastní aerolinie díky Air France

Společnost Air France představila svou novou leteckou společnost, která je určena pro mileniály, aby vyhověla jejich potřebám. Joon se zaměřuje na mladé cestovatele ve věku 18-35 let, jejichž životní styl se točím kolem digitálních technologií, jsou spontánní a hledají nové zážitky. Cílem je být autentickou a moderní společností, která vynikne ve světě letecké dopravy.

Tento nejnovější člen rodiny Air France začne na podzim létat z pařížského letiště Charles de Gaulle a dálkové lety chce nabídnout v létě 2018. Joon nechce být nízkonákladovou společností, chce nabízet originální produkty a služby, které odrážejí názory společnosti Air France.

Chce tedy být více než jen letecká společnost. Chce poskytovat kompletní, inovativní a nekompromisní zážitky pro ty, kteří věří, že cestování je víc než jen letecká společnost. Joon je popisována jako značka životního stylu a stav mysli. Krátký a mezinárodní název společnosti má za cíl oslovit celosvětové publikum.

Dokonce i uniformy letušek mají moderní prvky a jsou založeny na pohodlném, minimalistickém stylu. Vizuální identita vychází z elektrizující modré, která symbolizuje dynamický postoj letecké společnosti, oblohu, prostor a cestování.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762