Gatorade přišel s kampaní, kde hlavní roli hraje postava vyrobená z vody

Gatorade přišel s nápojem G Active, což je voda pro sportovce. Ve spolupráci s agenturami TBWA\Chiat\Day a Unit9 vytvořili sportovce, který je vytvořený z vody a toho natočili na kameru. Aby toho dosáhli, tak museli vytvořit speciální přístroj „rain rig“, který pouští vodu v sekvencích a v daném čase. Každá jednotka v přístroji obsahovala 64 litrů vody a aby dosáhli výsledného díla, tak museli použít přes půl tuny vody.

Vodní kapky se spouštěly dolů pomocí série 2048 spínačů a tým použil blesk k osvětlení kapek ve vzduchu. Dělo se tak proto, aby každý snímek byl zachycen v přesném čase na fotoaparát, který musel být sesynchronizován s padajícími kapkami.

Během pěti natáčecích dnů se 11 dní v postprodukci se vytvořil animovaný člověk vyrobený zcela z kapaliny, který se pohybuje a interaguje s fyzickým prostorem stejně, jako by se jednalo o skutečného člověka.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762