Firma začala vyrábět koktejly ze zbytků jídla

The Real Dill je společnost, která vyrábí zavařeniny. Každý týden během toho vyhodili přes 135 kilogramů zbytků zeleniny, včetně okurek, křenu, kopru a papriky. Proto se loňský rok rozhodla začít spolupracovat s neziskovkou Re:Vision, aby tyto zbytky proměnily v kompost. Díky tomuto partnerství a určité kreativity The Readl Dill dosáhla úspěšného nulového odpadu u nich ve firmě. Společnost dokonce upravuje vodu používanou na slané okurky, aby z toho mohla vyrobit Bloody Mary Mix.

Nejprodávanější Bloody Mary byla vytvořena, aby zvýšila udržitelnost firmy tím, že se snaží najít využití pro zbytky. Jako dodatečný krok ve svém úsilí o zachování životního prostředí se společnost začala věnovat výrobě přepravek, které mohou být opětovně použity místními neziskovkami a zemědělci.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762