Získejte dietní plán na základě vašeho DNA

Fitness aplikace Lose It! uzavřela partnerství se společností Helix, jenž se zaměřuje na genomickou analýzu. Společně vytvořili dietní plán na snížení hmotnosti uživatele, který je založen na genomické analýze DNA z vzorků uživatele.

Uživatel si objedná DNA sadu skrze embodyDNA a tu použije na poskytnutí vzorků slin. Vědci z Helix tento vzorek zpracuje (přibližně šest až osm týdnů) a výsledky odešlou do Lose it! Na základě těchto informací lze pochopit metabolismu člověka, citlivosti na různé potraviny, historii zdraví v rodině apod. Tyto informace poté pomůžou vytvořit ideální plán na hubnutí, kde budou informace o tom, jakým potravinám by se uživatel měl vyhnout, a jaké druhy cvičení jsou pro něj ideální.

Tato sada stojí 189,99 dolarů a aplikace momentálně funguje pouze na iOS.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762