Tato světelná trubice umožní umělcům malovat se světlem

LED systém od společnosti Digital Sputnik snižují produkční náklady a umožňují kreativním týmům se soustředit na vizuální stránku příběhu a vytváření stylových scén. Jejich LED světla Voyager nabízí inteligentní osvětlení s integrovaným ovládání, vestavěnou baterií a vodotěsným krytem. Spojit můžete dokonce více světel k sobě a ovládat je všechny pomocí telefonu.

Toto LED světlo je ideální pro fotografie ať už na sociální sítě nebo profesionální fotografie. Nabízí jednoduché ovládání, takže můžete vytvořit i animaci pomocí dlouhé expozice, navíc má světlo funkci manuálního blesku.

Osvětlovací řady od Digital Sputnik byly použity jako hlavní osvětlovací nástroj pro některé z úspěšných hollywoodských filmů. Umožnilo jim to mít dobrá světla za přijatelnou cenu. Osvětlovací technika byla tak použita například ve filmech jako jsou Star Wars: Rogue One, Furious 8, Ghost in the Shell a Guardians of the Galaxy.

Digital Sputnik se nyní snaží získat finanční prostředky na Indiegogo, kde již dosáhli cíle ve výši 300 000 dolarů. Světla se dodávají ve dvou verzích 0,6 a 1,2 metrů, přičemž ceny začínají u 290 dolarů za menší sadu. Jak takové světlo můžete využít lze vidět v následujícím videu:

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762