Tento gril na jedno použití je z bambusu a lepenky

„Udržitelný hédonismus“ je nové zelené hnutí, které je postavené na myšlence, že design může být udržitelný z hlediska životního prostředí a zároveň vede k lepšímu zboží a zážitkům. Produkt s názvem CasusGrill se snaží tuto myšlenku přenést do podoby krásného, biologicky rozložitelného jednorázového grilu.

Gril má velkost takové střední pizzy a jeho design usnadňuje sestavení. Gril funguje po celou jednu hodinu a pak ho můžete celý zakopat do země, protože všechny materiály jsou rozložitelné.

Vnější část grilu je vyrobena z recyklovatelné lepenky, uvnitř je poté část vytvořená z menších kamínků, které izolují lepenku od plamene. Dále uvnitř najdete bambusové dřevěné uhlí, které ohřívá mřížku bambusových tyček a cokoliv, co dáte na ně.

Nyní lze provést předobjednávku CasusGrillu za 8 dolarů.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762