Speedo spustil novou tréninkovou platformu pro plavce

Přední značka plaveckého oblečení Speedo spustila novou platformu pro plavce, která nabízí tréninky a statistiky plavání pro plavce. Speedo On umožňuje plavcům sledovat jejich trénink a nabízí doporučení na základě předem vybraných cílů uživatele.

Online platforma poskytuje plavcům přístup k tréninkovým programů, které vznikly ve spolupráci se špičkovými trenéry a sportovci. Dále tam najdete personalizované tipy a rady společně s jedinečným obsahem, který vám pomůže zlepšit styl plavání. Speedo On dokonce umožňuje prohlížet si statistiky plavání, které tam můžete analyzovat, abyste dosáhli svých cílů.

Speedo On také nabízí sociální síť pro plavce z celého světa. Dá se říct, že je to takový Nike+ pro plavce, protože můžete sledovat své kamarády, získávat odznaky, sdílet váš pokrok a povzbuzovat ostatní. Platforma spolupracuje s vodotěsnými fitness trackery, které dodávají ke statistikám potřebná čísla. V tuto chvíli je platforma kompatibilní se zařízeními Misfit a Garmin. K dispozici máte bezplatnou verzi a verzi Premium (5,99 liber měsíčně/ 39,99 liber za rok), která plavcům nabízí hlubší analýzu, výzvy, řadu tréninkových plánů a doporučený obsah.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762