Obyvatelé Chicaga se mohou stát součástí výstavy přírodopisného muzea

Filed Museum, přírodopisné muzeum v Chicagu, vyzvalo místní obyvatele, aby zapůjčili svůj hlas k vyprávění příběhů jejich exponátů a dali tak návštěvníkům muzea nový pohled na historii se smyslem pro humor navíc. Toto léto se obyvatelé Chicaga mohou zúčastnit nového projektu tak, že v ulicích města objeví nahrávací budku „Vzorků“, kde stačí přečíst krátký scénář z pohledu z jednoho z muzejních exponátů a dodají k tomu svoji vlastní osobnost i hlášky.

Projekt vznikl ve spolupráci s reklamní agenturou Leo Burnett, která napsala 100 krátkých scénářů o rostlinách, zvířatech a minerálech vystavených v muzeu. Putovní nahrávací budka cestuje městem Chicaga celé léto a ty nejlepší nahrávky budou vybrány k připravované výstavě.

Tohle je jedna ukázka ze scénářů, která se věnuje Brachiosaurusovi:

How can a 150-million-year-old dinosaur be “the first” at anything? Well, get this. I was the first Brachiosaurus ever found! Me! Of all Brachiosaurus! This paleontologist, Elmer Riggs, nice young fella, found me in the Rockies in 1900. I’ve never been the first at anything! It was always, “Brachy, you’re too tall to play on the limbo team.” “Brachy, sit in the back, you’re blocking the entire movie screen.” “Bracky, duck. Bracky, down in front.” And now to be the first, I’m honored. I’ve heard rumors that the Field Museum is going to make me a Brach-sized #1 foam finger that I can stick on my tail. They tried to build me a bust on a podium… but I stepped on it.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762