Letecká společnost nabízí divadelní představení během zaoceánského letu

Letecká společnost Icelandair musela naučit své letušky, jak hrát divadelní představení během letu v letadle. Krátká hra se jmenuje „Opening Flight“ (zahajovací let) a podrobně popisuje historii i budoucnost této islandské letecké společnosti.

Myšlenka na divadelní představení vznikla poté, co letecká společnost provedla výzkum, aby získala zpětnou vazbu od cestujících. Výsledky ukázali, že více než polovina cestujících si stěžovala na nudu a 79 % respondentů si myslí, že posádka letadla, by mohla zlepšit jejich zážitek z cesty.
Představní je určeno ke zlepšení morálky cestujících, ale vzhledem k omezenému prostoru a možnostem představení se letecká společnost rozhodla živé vystoupení udělat exkluzivní záležitostí.
K oslavě 80. výročí společnosti spustil Icelandair speciální akci Stopover Pass, který nabízí cestujícím získat let z Londýna do New Yorku s mezipřistáním na Islandu, kde bude zajištěné ubytování. Během letu budou moci cestující vidět právě toto exkluzivní představení.

Tento speciální let vzlétne 8. září.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762