Jet.com usnadňuje doručovací služby díky dveřnímu systému Latch

Jet.com je americký e-shop, který Wal-mart koupil loňský rok. Nyní tato společnost uzavřela dohodu s technologickou společností Latch, jenž umožnila obyvatelům tisícovky apartmánů v New Yorku, aby obyvatelé snadněji dostávali objednávky a nestálo je to nic navíc.

Obyvatelé těchto budov budou mít nainstalovaný přístupový systém nové série označované jako R (reader a revolutionary). Nájemci budovy poté mohou používat svůj telefon jako klíč o odemknutí dveří do svého bytu. Ale také to znamená, že uživatelé mohou dát přístup svým přátelům a rodině, aniž by byla potřeba jejich fyzická přítomnost. Kromě toho právě nasmlouvaní partneři jako jsou USPS mohou vstoupit do budovy a uložit balíky přímo před dveře bytu, aniž by museli nechávat balík venku před budovou.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762