Heinz připravil omáčku pro obyvatele města, kde si nedávají kečup do hot dogů

Pokud jste někdy byli v Chicagu a průvodce vám dělal někdo místní, tak víte, že si tamější obyvatelé nedávají do hot dogu kečup. Tradiční hot dog v chicagském stylu je naplněný hořčicí, nakrájenou cibulí, sladkou šťávou z kukuřice, trocha kopru, plátky rajčat, nakládanou paprikou a se špetkou celerové soli.

Aby si společnost Heinz získala obyvatele tohoto větrného města, tak ke příležitosti Národního dne hot dogů vyrobila alternativní tomatovou omáčku, kterou nazvala „Chicago Dog Sauce“. V rámci kampaně natočila reakce místních obyvatel, kteří si dali omáčku do svých hot dogů, aby zjistila, co si tito puristé myslí. Když lidi ve videu byli téměř u konce konzumování hot dogu, tak jim Heinz odhalil, že „Chicago Dog Sauce“ je ve skutečnosti kečup.
Někteří přiznali, že to nebylo tak špatné, zatímco jiní volili sprostější slova.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762