Přeměňte svůj telefon v jednorázový fotoaparát Kodak

Pokud se vám stýská po jednorázových fotoaparátech Kodak, tak vaši nostalgii můžete zahnat pomocí aplikace Gudak ve vašem chytrém telefonu. Gudak byl vytvořen korejským startupem Screw Bar.

Aplikace vypadá jako zadní část jednorázového fotoaparátu s vlastním malým hledáčkem a počítadlem volných filmových snímků. Uživatel si opravdu projde klasickým procesem, jak tomu bylo u jednorázových fotoaparátů. Nejdříve musí pořídit 24 snímků, poté si je bude muset zpracovat prostřednictvím laboratoře v aplikaci. Zpracování potrvá tři dny a poté ještě musíte počkat dalších 12 hodin, než získáte další film do fotoaparátu. Některé fotografie se vám vrátí špatně nasvícené přesně tak, jak byste očekávali od skutečného jednorázového fotoaparátu.

Startup Screw Bar zpřístupnil aplikaci v iTunes store za cenu 0,99 dolaru.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762