Nescafé otevřelo kavárnu, kde si dělá legraci z kaváren

V Torontu se na omezenou dobu otevřela speciální kavárna Nescafé Coffee Taproom. Kavárna si sama ze sebe dělá tak trochu srandu, protože nenabízí žádné menu a ani tam nenajdete žádného baristu. Aby podpořili prodej novou sladkou a krémovou směs kávy, tak si zákazníci musí přinést vlastní kafe, protože vstupní dveře se odemykají naskenováním sáčku instantní kávy Nescafé.

Uvnitř najde zákazník několik kohoutků s teplou vodou, kterou zákazníci mohou použít na zalití kávy. Na policích najdete kelímky se špatně napsanými jmény, čímž si dělají legraci z jiných kaváren, kde se stává, že baristi napíšou jméno zákazníka špatně.

Nescafé Coffee Taproom byl otevřen v Torontu do 28. června. Nicméně společnost na svém webu sbírá návrhy, kde by měli otevřít další dočasnou pop-up kavárnu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762