Kancelář, která se dá složit do malé kostky

Francesc Rifé, designér pocházející z Barcelony, vytvořil domácí kancelář pro španělského výrobce nábytku JMM, který se dá snadno složit, když jej nikdo nepoužívá. Ho Cube je součástí nové designové kolekce Black Tone právě od nabytkářské společnosti JMM. Kancelář v krychli je kombinací dřeba a laku s mikrotexturou spolu se závity z niklu.

Tento kus nábytku poskytuje pracovní prostor a uložiště dokumentů či hodnotných objektů. Konzolu lze změnit na pracovní stanici s vestavěným zdrojem elektřiny a LED osvětlením. V celé sadě najdete skříň na ukládání dokumentů, šuplíky, lampu a stoličku. Značka poznamenala, že jejich design si hraje s pohybem. V případě otevřené kanceláře se jedná o pragmatismus, zavřený nábytek pro změnu evokuje geometrii.

Skříň Ho Cube získala ocenění HiP Award za nejlepší produkt na trhu v NeoCon 2017 v Chicagu, která oceňuje profesionály z oboru a inovativní produkty v tomto odvětví. Tato domácí kancelář vyhovuje lidem s omezeným prostorem, kteří touží po nábytku, kde mohou pracovat, a který můžou po práci složit.