United Airlines má reklamu na taxících, která ukazuje délku trvání cesty na letiště

Určitě mnoho z nás zná spíše letiště JFK než Newark a díky tomu mají lidé pocit, že je rychlejší se dostat právě na letiště JFK, což není tak úplně pravda. Společnost United Airlines přestala v roce 2015 působit na letiště JFK a přesunula se na Newark, proto se rozhodla tento mýtus vyvrátit a rozhodla se na střechy místních taxíků umístit digitální reklamu, která ukazuje čas, jak dlouho to trvá na obě letiště. Do 125 různých taxíků umístili GPS systém, který umožní cestujícím vidět, jak dlouho potrvá cesta na letiště. V potaz berou i provoz na silnicích a pozici vozu.

United Airlines získaly GPS data díky partnerství s firmou Curb, což je taxi aplikace, která vám umožní zavolat si žlutý taxi a zaplatit za jízdu prostřednictvím telefonu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762