V této restauraci pořídíte perfektní fotografii jídla

Mnoho šéfkuchařů vkládá do svých jídel velkou péči a pozornost, proto se mohou často cítit podrážděně, když se zákazníci pokoušejí zachytit jídlo špatně nasvícenou fotografií, aby potom sdíleli na Instagram něco, co je méně přitažlivé, než ve skutečnosti je. Restaurace Dirty Bones v Londýně se rozhodla tuto situaci vyřešit tím, že svým hostům poskytuje vlastní Instagram set.

Tato souprava obsahuje vše potřebné pro dokonalou fotografii na Instagram: LED diodové světlo, objektiv se širokoúhlým objektivem, nabíječku a dokonce i stativ, který lze připevnit na tyče nad stolem. Samotná restaurace byla také navržena tak, aby poskytla dokonalý Instagramový vesmír, což zákazníkům umožní dostatek prostoru i přirozeného světla. Dokonce i menu bylo upravené pro sociální sítě, protože se v něm mění nabídka pokrmů podle toho, co je zrovna na internetu populární.

Pro restaurace se totiž online recenze a fotografie staly důležitou součástí jejich podnikání (mnoho lidi se rozhodlo jít někam podle toho, jak dobře to tam vypadalo na Instagramu), proto se Dirty Bones chtělo ujistit, že všechno, co se uživatelé sdílí na internet, bude vypadat stejně tak dobře, jako ve skutečnosti.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762