Miniaturní model Měsíce pracuje s rozšířenou realitou

Svým způsobem nám rozšířená realita poskytuje pohled do míst, kam se jinak nemůžete podívat. V případě AstroReality Lunar Pro nám umožňuje na první pohled obyčený 3D model prozkoumat povrch a fungování Měsíce. Ačkoliv 3D model Měsíce není nic nového, tak tento Měsíc s rozšířenou realitou je novinka. Model v měřítku 1:28,969,000 pracuje s chytrým telefonem, aby vám poskytl informace o čemkoliv, co jste kdy chtěli o Měsíci vědět.

Vykreslení měsíčního povrchu jsou založeno na datech pořízených týmem NASA Lunar Orbiter. Model byl vytvořen s extrémní přesností, takže v podstatě držíte téměř přesnou zmenšeninu Měsíce. Každý model AstroReality Lunar Pro je navíc ručně malovaný ochranným povlakem, co je obzvláště skvělé pro děti, které se nejen naučí fakta a zajímavosti o Měsíci, ale mohou také sledovat simulace jednotlivých misí NASA.

Pokud budete chtít jeden z těchto modelů, tak jsou v současné době k dispozici na Indiegogo.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762