Dětská módní kolekce, která rozbíjí genderové stereotypy

Americký obchodní řetězec Target se chystá uvést novinku v podobě unisexových dětských oblečení. Target si totiž zvolil misi nabízet co nejširší nabídku produktů. Rozhodl se tak prodávat zboží společnosti Toca Boca. Tato firma pochází ze Švédska a vyrábí mobilní hry. Nakonec se částečně přesunula do módního průmyslu, což není jejich první aktivita, která se snaží rozbít genderové stereotypy.

Dětská kolekce bude obsahovat různé barevné oblečení a doplňky, které se skládají z triček, bund, batohů, plyšáků a dalšího příslušenství. A jejich kolekce vůbec není nezajímavá, určitě mnoho lidí příjemně překvapí.

Toca Boca si dělala průzkum a sledovala děti z různých věkových skupin, jak reagují na různé herní prvky. Požádali samotné děti o zpětnou vazbu, což jim dalo spoustu informací, co děti preferují. Výsledkem je tak kolekce potisků s výraznými postavami z her, které budou k mání v prodejnách Target a online od 17. července.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762