S KI ecobe se stanete designérem vlastní obuvy

Chcete obuv na doma? Žádný problém. Chcete jít ven? Můžete použít stejnou obuv a stále to nebude problém. Gyudeog Kim navrhl KI ecobe, což je nastavitelná obuv, kterou lze přizpůsobit pro použití venku i uvnitř.

Gyudeog Kim tím chce pomoci snížit nebo alespoň přispět k eliminaci robotáren, tedy dílen s těžkými pracovními podmínkami (těmto továrnám se říká sweatshops). Proto přišel s modulárním designem obuvi, který nevyžaduje lidskou otročinu. KI ecobe se vyrábí pouze v případě, kdy si koncový uživatel zvolí design.

K dispozici je spousta možností. Uživatel si může vybrat barvy, vzory vložek i podešví bot. Navíc každá část je zaměnitelná, takže můžete nosit boty při různých příležitostech i období. V současné době je KI ecobe k prodeji na Kickstarteru za minimální příspěvek 69 dolarů.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762