Tvořte originální 3D umění pomocí Google Blocks

Majitelé setů Oculus Rift a HTC Vive na virtuální realitu si nyní mohou vyzkoušet nejnovější Google VR aplikaci zvanou Blocks (pravděpodobně nenápadný odkaz na Minecraft). Aplikace umožňuje uživatelům kreslit 3D modely ve virtuálním prostředí pomocí různých nástrojů. Tyto modely se mohou od sebe výrazně lišit. Můžete udělat jednoduchou krychli nebo nakreslit dokonalou vesmírnou raketu.

Neexistují limity toho, co uživatel může vytvořit. Společnost Google chtěla vyvinout program, který přenese klasickou animaci z 2D obrazovek do 3D prostředí. Když uživatel dokončí svůj výtvor, tak jej může bezplatně exportovat online, vložit do jiných 3D scén nebo jej přidat na Google platformu, která vám z něj udělá animovaný GIF, který si můžete stáhnout.

Aplikace byla navržena jak pro nováčky, tak pro lidi s uměleckým talentem.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766