Tento pojišťovací expert pracuje pouze na Facebook Messengeru

Finanční služby hledají nový směr v technologickém světě. Digitální banky a fin-tech startupy výrazně mění způsob, jak lidé pracují se svými penězi. A to je přesně to, co nakoplo dva lidi, aby se dali do práce k vytvoření aplikace Mia. Mia je přezdívka nového chatu s umělou inteligencí, který hledá ty nejlepší pojistky pro vaše potřeby. Jediné, co musíte pro to udělat, je oslovit Miu na Facebook Messengeru.

Bot je nicméně něco víc, než jen mluvící stroj. Místo toho slouží jako váš osobní pojišťovací expert. Můžete poslat kopii všech stávajících smluv a Mia je automaticky naskenuje. Uloží si všechny potřebná data, se kterými poté nadále pracuje v případě vyřizování dalších pojistek.

Pokud se chcete dozvědět více o pojištění, tak stačí požádat Miu o radu. Když se tedy například chcete ujistit, že je vaše kolo kryté vaším pojištěním domácnosti, tak se stačí zeptat a ona vše zjistí.

Bot zatím vydělává z prodejů pojištění a brzy bude schopná najít ty nejlepší produkty na trhu. Pokud si chcete Miu vyzkoušet, tak stačí přejit do Messengeru zde.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762