Plakáty od IKEA vám umožní si snadno doma uvařit jídlo

Začalo vás nudit vaření vašeho obvyklého jídla? IKEA z tohoto insightu vycházela a přišla s kampaní nazvanou „IKEA: Uvařte tuto stránku.“ A je to přesně tak, jak si myslíte. Můžete upéct i papír.

Kanadská IKEA společně s reklamní agenturou Leo Burnett Toronto vytvořila řadu plakátů s recepty, které jsou připravené k vaření. Plakáty jsou vyrobené z bezpečného inkoustu a papíru na vaření. Recept a přísady jsou vytištěny na plakátu, takže jediné co uživatelé musí udělat, je poskládat přesné množství ingrediencí na papír tak, jako by se jednalo o omalovánky. Jakmile je hotovo, tak stačí zabalit papír se složkami uvnitř a vložit jej do trouby, abyste si poté mohli pochutnat na báječném jídle. Člověk navíc nemusí jít daleko při shánění ingrediencí, protože všechno potřebné včetně kuchyňského náčiní najdete v regálech obchodu IKEA.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762