Feather nabízí mladým lidem pronájem moderního nábytku

Nakupování už není tak vyhledávané, jak tomu bylo dřív. Lidé pochopili, že se službami jako jsou Uber nebo Airbnb je výhodnější si něco pronajmout, než utrácet velkou částku peněz za něco, co pak nevyužíváte naplno. Feather se tak rozhodl přinést tento benefit v oblasti nábytku do domácnosti.

Zákazníci v New Yorku nebo San Francisku si mohou pronajmout vše od stolu až po postel. Donášková služba začíná na 99 dolarech a zvyšuje se v závislosti na množství nábytku, které si hodláte půjčit a práce k jejich přestěhování do bytu/domu. Po skončení pronájmu můžete zaplatit stejnou částku.

Nábytek z firmy Feather je rozdělen do tří hlavních kategorií: Standard, Hip a Premium. Ceny se zvyšují u každé kategorie. Služba tak nabízí leasing jako prostředek k tomu, abyste si mohli dovolit kvalitní nábytek od jako jsou West Elm, Wayfair a Eight.

Tato služba však není nic nového. Nicméně autoři Feather říkají, že chtějí být spíše pro lidi, kteří chtějí mít volný a flexibilní životní styl. Takže v podstatě nabízí nábytek pro mladé lidi na cestách, kteří nehodlají žít trvale na jednom místě.