První chytrá ulice v Londýně má za cíl přesvědčit lidi k častějšímu nakupování

Londýnská společnost New West End Company uzavřela obchodní partnerství s více než 500 maloobchodníky ve čtvrti West End a na Oxford Street otevřela první „chytrou ulici“, která je zároveň ekologicky šetrná. Tato ulice obsahuje viditelné technologie, které si návštěvníci mohou prohlédnout a vyzkoušet. Můžete tam najít čističky vzduchu, speciální dlažbu, která přeměňuje šlápnutí nohy na kinetickou energii a barevné obchůdky pro maloobchodníky. Tyto kiosky nabízí maloobchodníkům příležitost prezentovat své produkty obyvatelům West Endu, kde by za normálních okolností neměli finanční prostředky.

Pokud tato nákupní zóna zvýší počet návštěvníků, tak se společnost rozhodne ve West Endu vytvářet více chytrých ulic, které budou na sebe navazovat.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762