Nástroj, který vám pomůže překonat problémy duševního zdraví

Designérka Sara Lopez vytvořila sadu nástrojů, která lidem usnadní přistup ke službám zaměřeným na duševní zdraví. Absolventka Central Saint Martins v Londýně dokončila svůj projekt Mindnosis jako závěrečnou práci v magisterském oboru se zaměřením na průmyslový design.

Cílem této sady je vylepšit zkušenosti člověka v oblasti služeb posuzování duševního zdraví prostřednictvím designu. Cílem projektu bylo zjistit, co si člověk myslí a cítí v emocionálním rozpoložení. Mindnosis nabízí sebepoznávací nástroje a individuální schůzky, které pomáhají pochopit sebe sama.

Nástroje lze objednat anonymně z webových stránek, aby měli lidé možnost nahlédnout do osobních poměrů v nelékařském prostředí. Balení bude zasíláno poštou v neprůhledném obalu. Týden poté, co byla sada doručena, uživatelé obdrží textovou pozvánku k setkání s jedním z spolupracovníků, aby probrali výsledky a společně vytvořili akční plán.

Mindnosis pomáhá lidem pochopit emocionální strach a nabídnout jim pomoc, kterou potřebují. Užitečná sada nástrojů obsahuje šest kroků, během které mohou objevit své obavy, vyzkoušet nové aktivity, učit se o zdraví, sdílet své poznatky a setkávat se vrstevníky.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762